.

.

TYUXINSD Погодност Спорт Фитнес Надворешни Работи Рака Торба Мобилен Телефон Торба Монета Чанта со Слушалка Дупка Фитнес Вежби Зглоб Торба Трајни (Боја : H) (Боја : C)

TYUXINSD Погодност Спорт Фитнес Надворешни Работи Рака Торба Мобилен Телефон Торба Монета Чанта со Слушалка Дупка Фитнес Вежби Зглоб

DEN 1951.20

Количина на стоки
Достапно

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Задебелена на вредноста тока, еластична рака бенд, удобно, да се спречи паѓање на off.Направени од најлон ткаенина, тоа е удобно и дише, кои можат ефикасно да се елиминира пот за време на вежбање.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјали : најлон fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 18cm × 10cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Анти-пот и добро миење : на armband е направен од водат-отпорни neoprene и, исто така, има анти-пот и перат својства.Прилагодете рака обемот На : прилагодливи рака дизајн поддржува голем број на арм circumferences од 24 cm до 40 cm.Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигурно има вашиот уред во место.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.Вграден-во keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.☆ 2. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички.Ние го цениме вашиот охрабрување.☆ 3. Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.Податоците внесени во слика е за повикување само, ве молиме обратете се до вистинските пречки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди