.

.

SITAKE 4 Групи Бања Организаторите и Складирање, 44 Инчи Висок Бања Полица, Метал Крпа за Складирање со Пластични Полиците, Дневна Соба Цвет Мирување, Решетката за Кујна

SITAKE 4 Групи Бања Организаторите и Складирање, 44 Инчи Висок Бања Полица, Метал Крпа за Складирање со Пластични Полиците, Дневна

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

【Простор Saver】бања организатор е 44 во / 112 cm високи со 4 нивоа.Тоа зафаќа само околу 1 квадратен нога на земја.Тоа е навистина погодна за ограничен тесен простор да се добие повеќе простор за складирање. 【Лесно да се Соберат】Тоа е лесно да се соберат оваа бања складирање од страна на самите со помош на приложениот хексадецимален копче.Обично, тоа нема да потрошите повеќе од 30 минути. 【Задебелена Групи】премиум ПП пластични полици беа задебелена.Сега на 4 групи полици имаат подобра товарот до околу 65 кг / 30 kg избалансирани вчитување вкупно. 【Безбедно да се Користи】топки и arched потпирачи за раце на врвот ќе ве спречи од добивање изгребани од страна на несреќата.Пластични нозе се безопасни за вашиот кат при влечење. 【Спецификација】Постојат 2 загради, 4 пластични полиците, збир на греди, торба на пластични делови, збир на завртки и хексадецимален копче во пакет.По насобраните, бања полица е 13.4"L x 11.4"W x 44"H и за 4.7 кг / 2.1 кг тежок.Бања полн со шишиња и лименки?Никаде да се одржи вашата садови?Тесен чудни interspace трошат вашата соба?SITAKE 4 групи бања организаторот може да помогне да се реши проблемот! ◆Простор Saver Нашата бања складирање е 44 инчи / 112 cm високи со 4 нивоа.Тоа зафаќа само околу 1 квадратен нога на земја.Можете да ги користите нашите бања rack во тесен простор за поголем простор за складирање. ◆Лесно да се Соберат Постои собранието прирачник во пакетот.Само бидете трпеливи и да ги следат рачно да се направи.Тоа обично нема да потрошите повеќе од половина час. ◆Широко Вашата Апликација може да ја користите оваа полици организатор во вашата бања како крпа решетката.Можете исто така да ја користите во вашата кујна да ги зачувате вашите мирудии.Можете дури и може да се користи како цвет стојам во вашата дневна соба, премногу. ◆Не е Лесно да 'Рѓа премиум метална рамка е насликана за' рѓа-доказ.Полица групи и нозе се изработени од пластика.Сите овие се направи нашите бања организатор повеќе издржливи во влажна средина. ◆Задебелена Групи На 4 задебелена ПП пластични полиците се во можност да го носат до 65 кг / 30 kg избалансирани вчитување вкупно.Со оглед на нејзината големина, обично не треба да се мисли на тежината на предмети на неа. 【Пакет се Вклучени】 1 x Собранието Прирачник; 1 x Хексадецимален за Скролување; 22 x Завртки; 22 x Конектори; 11 x Греди; 2 x Врвот Топки; 4 x Нозе; 4 x Пластични Групи; 2 x Страна Заградата; 【Спецификации】 Модел : Z604 Материјал : Железо, PP Пластични Нивоа : 4 Висина : 44 во / 112 см Должина на : 13.4 во / 34 см Ширина : 11.4 во / 29 см Тежина : 4.7 кг / 2.1 kg 【Белешки】 1. НЕ тесна до сите завртки пред да ги израмнат на полиците организатор на последен. 2. Полица нивоа се направени од PP пластика, НЕ користете го во директно на сончева светлина подолг рок. 3. На ПП пластични можат да доведат до околу 210°F/100°C пред се оштетени, да НЕ се стави нешто премногу топла за тоа. 4. Никогаш не се стави бебе или домашно милениче на тоа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди