.

.

Стаклена Врата Заклучување, Дом, Канцеларија Еден Заклучување на Вратата, се Вклопува во 1/2 Стакло,10 мм -12 mmglass Вратата не Вежба Анти-Кражба Security Кодот, Двојно Замав Ш

Стаклена Врата Заклучување, Дом, Канцеларија Еден Заклучување на Вратата, се Вклопува во 1/2 Стакло,10 мм -12 mmglass Вратата не

DEN 912.00

Количина на стоки
Достапно

Ова Заклучување Само одговара на Дебелината на 10мм-12mm Стаклена Врата,4 MM-10ММ јазот меѓу двете стаклена врата.Ве молиме Проверете ја вашата стаклена врата е дебелината.Ако вашата врата е не е 10мм - 12mm, ве Молиме да не купи оваа точка, ви Благодариме.Едноставен за инсталација и отстранување.Дизајниран во двоен криви вратата завртки, ова заклучување подесување ќе биде совршен за семејната куќа, стан портата, канцеларијата на вратата,итн.Материјал : Висок Квалитет Издржливи Метална нерѓосувачки челик. 100% Сосема Нов и Квалитет Загарантирана.Школка во Боја : Метал Хром Сребро(Како на сликата покажува).Главната Боја : Сребро Тон; Вкупната Големина : 13.7 x 9.9 x 4.8 cm/ 5.4" x 3.9" x 1.9"(L*W*T). 10мм-12mm/0.4"-0.47" Тип : двоен криви вратата завртки Главен материјал : метал Пакет Содржина : пар стакло заклучување на вратата, 3 клучеви, 6 завртки, 2 алатка Главната Боја : Сребро тон Лесно да се инсталира и да ги отстраните.Дизајниран во двоен криви вратата завртки, ова заклучување подесување ќе биде совршен за семејната куќа, стан портата, канцеларијата на вратата,итн.Тип : Двоен Завртки.Ако тоа е заклучен, од една страна, тоа не може да се отвори од други.Answer : ___________________________ Note : Ова Заклучување Само одговара на Дебелината на 10мм-12mm Стаклена Врата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди