.

.

Перење Кошница Големи Јапонски Стил Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Метална Рачка Ткаенина Валкана Облека Забавува за Бања Спалната соба Перење Забав

Перење Кошница Големи Јапонски Стил Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Метална Рачка Ткаенина Валкана Облека Забавува за

DEN 1671.60

Количина на стоки
Достапно

Самостојна : Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позиција на свој, без инсталација.Совршена Големина : Погоден за повеќето ситуации употреба, како на пример шкаф, маса и канцеларија за играчки, книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање.Валкана облека кофа, голем капацитет за складирање, ЈП водоотпорен обложување, водоотпорен, дома се промени облека, играчки, книги, итн.може да биде инсталиран, количка кога не е во употреба, тоа не заземаат простор на сите.Се справи со дизајн, хуманизирано се справи со дизајн, лесен и брз да се укине, дршката и заградата се интегрираат, со што се зголемува товарот капацитет на дршката.Нека уживаат во животот во потполност.Виткање кофа тело, подготвени да го користите, отворете работ со поддршка рамка, поставени три-димензионални и стилски, количка кога сум неактивен, не преземањето на просторот.МултиУпотреба : Ткаени кошница за крпи, прекривки, перење, играчки, пелени; складирање корпа за плакарот, бебе соба соба, бања, дневна соба, спална соба.складирање извиткани кошница, складирање кошеви,перење забавува, облека забавува, играчка складирање, расадник кутии, плакарот организација,Расадник Попречува, итн.Производ : Перење Попречи/Перење кошница/ Валкана Облека Складирање/Перење Bin/Валкана Облека Hamper Material:Железо + полиестер cotton Color : Црна , Кафена , Светло Gray Application : Бања/Спална соба/Дневна Соба/Кујна/Home/Децата Соба / менза / Office / менза/Closet1. Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи.2. Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговориме во најкраток ние ја примите вашата e-mail.Answer : ___________________________ Note : #За рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат# ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере*Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди