.

.

Wallpaper Платно Печатење Мермер апстракт акрилик позадина Природата сина marbling дело Само Лепило Кора & Стап Позадина Ѕид Mural Ѕид Decal Ѕид Налепница Постер Дома Занает за ?

Wallpaper Платно Печатење Мермер апстракт акрилик позадина Природата сина marbling дело Само Лепило Кора & Стап Позадина Ѕид Mural

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

【ГОЛЕМИНА】Овој ѕид mural се сече на 6 парчиња, секоја во 100"x24", вкупната големина е 100"x144".Целта на намалување е да погодно вашата инсталација. (Без оглед на тоа која големина ти цел, може да се добие целата шема пропорционална на големината! ). 【МАТЕРИЈАЛ】Различен од другите ПВЦ материјали,сите наши ѕид мурали се направени од високо премиум платно.Висок квалитет на платно и high-definition печатење, балон за Слободни.Нашите позадини се безбедни, дише, животната средина пријателски, водоотпорен, и долготрајни. 【САМО КОРА & СТАП】Нашите тапети се лесни за да го залепите, лесно да се примени и не бараат лепак.Само кора надвор и да се вметнат.Не оштетување на ѕидот на површината кога отстранети.Тоа е лесно за вас да се создаде нов изглед или поправање на изгледот на сите постоечки мазни површини. 【ГРИЖА】Може да биде вметнат на речиси секој стан / мазна површина.Бидете сигурни дека за да ја исчистите површината пред стап.Инстант кора и се применуваат на рамни површини.Ако мала дамка стапови да позадината, можете да нежно избришете го со влажна крпа.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за валкани или груби површини. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Позадина различни стилови може да се сретнат различни декоративни стилови на куќата.Погоден за посебна ѕид, кујна, спална соба, дневна соба, кујна кабинети, countertop, полици, фиока, ноќната, bookcase, провизии области, салон лагер, мебел, уметност, занает проекти, детската соба, трпезарија, ТВ на ѕид, софа во позадина, канцеларија ѕид декорација, итн.Без разлика на тоа која големина ти цел, може да се добие целата шема пропорционална на големината!Исто така можете да го прилагодите големина, ве молиме контактирајте со нас ако било други барања.Ве молиме мерка на вашиот ѕид големина точно пред да го купат.Wallpaper Карактеристики.1.Висок квалитет и напредни платно материјал, еколошки.2.Водоотпорен и без воздушни меурчиња.3.Само кора надвор и да се вметнат.Без лепак е потребно, па тоа е многу погодно за вас да се инсталира.Применливи Сценарија.Дневна соба потекло, спална соба потекло, студија соби, детски соби, инструментално хотели, КТВ, слободно клубови, сали, канцеларии и други места биле широко се користи во ѕидови, покриви и ходниците.Може да се стави со себе во затворени простории или на отворено.Топли Совети.Ве молиме запомнете да ги користите позадина на мазна, чиста, обична и маснотии-слободни површини.Белешки.Бои може да се разликува малку поради различни светлина и екранот.сликата е само за референца.Ние се обидуваме се потрудиме да бидат во согласност со производот.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.

Карактеристики на понудата

Слични понуди