.

.

Фокусна FPS2.300RX 2-канален Автомобил Стерео Засилувач

Фокусна FPS2.300RX 2-канален Автомобил Стерео Засилувач

DEN 9599.76

Количина на стоки
Достапно

155 w RMS x 2 на 4 ohms (265 w RMS x 2 во 2 ohms) 530 w RMS x 1 премостени излез во 4 ohms (750 w RMS x 1 во 2 ohms) 1-ohm стабилна во стерео режим (430 w RMS x 2 во 1 ohm).Променлива високо и ниско-pass филтер (50-500 Hz или 500-5 K Hz) Променлива бенд-pass филтер (50-500 Hz, 500-5 K Hz) Променлива бас зголеми (0-9 d B во 95 Hz).Класа-AB засилувач дизајн Термостат-контролирана од прогресивно-брзо ладење вентилатор Динамичен мека клипинг штити говорници од нарушување.Пакет тежина : 14.2 lbs.Фокусна Fps 2.300 Rx 2-Канален 750 W Rms Компонента Јазик Subwoofers Засилувач Нови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди