.

.

YADSHENG Vernier Дебеломер 0-200/300мм Висока Прецизност Дигитален Дисплеј Голема Нога Vernier Caliper Дигитално Мерење Алатка Внатрешен Дијаметар Надворешниот Дијаметар Мерење Ал

YADSHENG Vernier Дебеломер 0-200/300мм Висока Прецизност Дигитален Дисплеј Голема Нога Vernier Caliper Дигитално Мерење Алатка Внатрешен

DEN 2516.16

Количина на стоки
Достапно

Голем и лесен-за-читање LCD екранот ви помага да добиете прецизни резултати брзо и лесно, автоматско исклучување за штедење на батеријата по 5 минути ако е без работа.Нашите производи се строго проверени,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Материјал : не ' рѓосувачки челик метално тело,ABS пластика капак.Мерен опсег : 0-200/300(mm).Функција : со Еден клик ресетирате за метрички и кралскиот конверзија.Knurled палецот ролери и заклучување со завртки се обезбеди непречено лизгачки и позиционирање,Работи добро за работа накит и така натаму.Забелешка : не користете го во вода.Поддржува четири мерење апликации : мерење дијаметар,мерење на внатрешниот дијаметар,мерење чекор разлика,и мерење на длабочината.Пакување листа : 1 x Vernier Calipers Note : 1. Поради разликите во стрелаштво светла,не може да биде благо боја разлики помеѓу фото и вистинскиот објект. 2. Ве молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди