.

.

М. 2 2280 SSD heatsink, Двострано Топлина Мијалник, со Термички Силикони подлога за PC / PS5 М. 2 PCIE NVMe SSD или M. 2 SATA SSD

М. 2 2280 SSD heatsink, Двострано Топлина Мијалник, со Термички Силикони подлога за PC / PS5 М. 2 PCIE NVMe SSD или M. 2 SATA SSD

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

【Наменета за М. 2 SSD】-топлина мијалник е специјално дизајниран за М. 2 2280mm SSD, која е многу погодна за десктоп компјутери/Play Station 5, итн. 【Двострано ладење】- Алуминиумска легура-Мило дизајн, во голема мера се зголеми на топлина дисипација област, со 10°C - 30°C ладење ефект (Варира во зависност од околини), кул вашиот М. 2 SSD до безбеден temp да се избегне прегревање и throttling, подобрување на перформансите на вашиот компјутер. 【Лесно да Инсталирате и да Работат】 - Со двострано клип дизајн, 6 прилагодлива висина завртки, погоден за М. 2 SSD на различни височини, стабилна инсталација, подобра заштита на вашиот М. 2 SSD. 【Уникатен Нано Термички Подлога】- Унапредување на Генот термички подлога е направен од Нано Силикон Маснотии Материјал, со добра топлинска спроводливост способност.Мека доволно и добра еластичност, компатибилен со нерамни површини на М. 2 SSD.Низок вискозитет, без оштетување на SSD гаранција етикета. 【Парична казна Изработка】- Главното тело материјал : Алуминиумски легури, сребро позлата (Помага да се елиминира статички електрицитет), anodic оксидација површински третман.Димензии : 3 x 0.95 x 0.4 во., нето тежина : 1oz.,.М.2 NVMe 2280mm SSD компатибилен со десктоп компјутери PC и Play Station 5.

Карактеристики на понудата

Слични понуди