.

.

VOCALOID акцент teto црвено сплит конска опашка cos перика 020

VOCALOID акцент teto црвено сплит конска опашка cos перика 020

DEN 1608.00

Количина на стоки
Достапно

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за користење на малку благ шампон во ладна вода.не ја оштетува косата, лесно е да се чисти и одржува.Материјал : 100% висок квалитет на синтетички високи-температура fi Iers, меки се чувствуваат и природен изглед.Тоа се чувствува како вистинска човечка коса и е suita Ile за долготрајната употреба на перики.На капа може да Ie прилагоди во зависност од главата големина.Идеален за секојдневна употреба, ноќта на Вештерките, мода, Божиќ партии, cosplay, карневал, ноќен живот, clu I партија, концерти, свадби, датира.Можете да го носат на страните или за секојдневна употреба.Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, треба да се тресат перика нежно по добивањето, тоа ќе бидат меки како на сликата. 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2 CM разлика.2. Поради резолуција, Irightness, контрастот, и др.на екранот на компјутерот, вистинската боја може да Ie малку поинаква од сликата.Се надевам да се разбере.Имајте пријатен шопинг ден!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди