.

.

Торта Стојат Кристал Торта Екранот Стојат, Круг Кристал Торта Екранот Стојат, Десерт Кула, Печива се Залагаме за Чај Партија Служат Послужавник (Боја : Сребро, Голем

Торта Стојат Кристал Торта Екранот Стојат, Круг Кристал Торта Екранот Стојат, Десерт Кула, Печива се Залагаме за Чај Партија Служат

DEN 2354.40

Количина на стоки
Достапно

На нивоа кои служат застане е лесно да се собраа со јасни инструкции, и едноставно да се земе дел за складирање.Големина : огледало површина е мазна и убава, и кристално pendant дизајн е лесен за употреба и едноставен за употреба,различни видови на храна може слободно да се задоволувал да ви донесе различни храна задоволства.Широк спектар на апликации : Дали сте во потрага за посебен и исклучителен начин да се прикаже колачи, Оваа торта стојат најубаво може да се прикаже cupcakes или други десерти за разни свадби, ангажмани, родендени, забави, Божиќ, денот на Благодарноста, чај партии и други активност.Добар материјал : полица е направен од здрав железо, па вие не мора да се грижите за тоа ѓубрето над и давајќи high-end елеганција.Лесен за користење : Едноставна торта стои лесно да го инсталирате, целосно обновливи и лесно да се чисти.Направи овој европа стилски торта стојат,идеално за разни настани како на пример, свадба,ангажман,роденден,забава,бебе туш,Божиќ итн.Елегантна, пронаоѓа, и разноврсна, оваа торта стојат може да се издвојува во high-end партии или лесно да се справи со секојдневните украси.Оваа торта штанд ќе се стави било која свадба, роденден, бебе туш, годишнина, се облекуваат , Попладне чај и било кој настан се претвори во голема прослава.Оваа торта стојат можат да се сместат колачи, cupcakes, десерти од различни големини.feature Color : еден color Material : Iron Size : 18 X10 CM (12 инчи)Пакет : 1 X Торта Standnote : 1. Поради прирачник за мерење, мали-скала за мерење грешки се е дозволено во рамките на нормалниот опсег.2. Може да има некои боја разлики поради мониторот, камера, или други фактори.3. Ако не сте задоволни со нашата торта стојат, ве молиме контактирајте не директно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди