.

.

50 Пара Машина Пиштол Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм N9YC1

50 Пара Машина Пиштол Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм N9YC1

DEN 1040.64

Количина на стоки
Достапно

50 Пара Машина Пиштол Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм N9 YC1. Големина : Уво Пад : 16 x 45mm(5/8" x 1 49/64"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 50 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 50 Пара Машина Пиштол Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм N9 YC1.

Карактеристики на понудата

Слични понуди