.

.

DII Кујна Додатоци Ретро Колекција, Керамика, Канистер Сет, Бела, 3 Дел

DII Кујна Додатоци Ретро Колекција, Керамика, Канистер Сет, Бела, 3 Дел

DEN 932.16

Количина на стоки
Достапно

ЕДНОСТАВЕН, СОФИСТИЦИРАН, ФУНКЦИОНАЛНИ : Сет вклучува 3 канистри; Кафе Канистер мерки : 4.5 x x 4.5 5.5", и има 4.5 чаши, Шеќер Канистер : 4 x 4 x 4.5", има 3 чаши, Чај Канистер мерки : 3 x 3 x 4" има 1.25 чаши.ИНСТРУКЦИИ : за Да се печат капак ефикасно, притиснете ги цврсто надолу тогаш го ротирате најмалку една четвртина се сврти.Ја ЗАДРЖУВА СОДРЖИНАТА СВЕЖИ И СУВИ : Природни бамбус капак и силиконски запечатување прстен помага да се задржи содржината суво, свежо, и слободни од инсекти или мириси.СТИЛ повторно во расположение за смирување чаша чај, оди за тоа!Овие проекти се направени со секојдневните задачи во предвид при давањето на класична кујна додаток кој ќе донесе шарм и софистицираност на вашата кујна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди