.

.

Italey Лаптоп Гласник Торба за 15.6 инчни Лаптопи - Inspiron, MacBook, да се Стремат, Сателитска, РОГ, Флип, Thinkpad, & Другите

Italey Лаптоп Гласник Торба за 15.6 инчни Лаптопи - Inspiron, MacBook, да се Стремат, Сателитска, РОГ, Флип, Thinkpad, & Другите

DEN 570.00

Количина на стоки
Достапно

На Van Goddy Италија Лаптоп Гласник Торба е професионален и способен патна торба со својот чист дизајн и многу прегради за сите ваши stowing потреби.Некои карактеристики кои го прават овој гласник торба идеален за патување се Fastener рака на задната страна која ви овозможува да се зацврсти тоа да се справи со барови, додека се одмара на врвот други возен багаж, lockable патент повлекува, удобно рамо, рака подлога, надворешното магнетно џеб совршен за паметни телефони, и посветен оддел за лаптопи до 15.6 инчи.Ако сте секогаш на-на-go, изберете Van Goddy Италија Лаптоп Гласник Торба!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди