.

.

Geekria QuickFit Протеини Кожа Замена Уво Влошки за Sony WH1000XM2, MDR-1000X Слушалки Earpads, Слушалки на Уво Перница Поправка Делови (Црна)

Geekria QuickFit Протеини Кожа Замена Уво Влошки за Sony WH1000XM2, MDR-1000X Слушалки Earpads, Слушалки на Уво Перница Поправка

DEN 744.00

Количина на стоки
Достапно

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа.Го замени вашиот ислужени earpad перници / уво покрие / уво чаши.Им даде на вашите слушалки нов earpad.Направи сосема нов изглед.Издржливи и долготрајни, квалитет направени уво влошки.Компатибилен со Sony WH1000 XM2 MDR1000 X earpads.Исто така, ќе се вклопат другите брендови и моделите, проверете димензии на вашите слушалки.Грешки Се Случуваат.Имаме Ви се Опфатени.Со Geekria Sure Fit, ние бидете сигурни дека ќе имаат целосен мир на умот, кога шопинг за било earpad ги нудиме.Ако earpad не се вклопуваат, ќе се направи целосна реконструкција.Компатибилни Слушалки : - Компатибилен со Sony WH1000 XM2, MDR-1000 X earpads.Answer : ___________________________ Note : - Замена на уво перница само, приклучок за Слушалки не се вклучени.Пакетот Вклучува : - 2 x Замена уво перница.

Карактеристики на понудата

Слични понуди