.

.

FOLA 2022 Излет Planners 2022 СТП Излет-8.5х5.7-(Јан.2022-Декември.2022)-Неделно/Месечни дневен ред Организатор & Календар Книга,за План Дневен Планер Организатор (Боја : Црвена)

FOLA 2022 Излет Planners 2022 СТП Излет-8.5х5.7-(Јан.2022-Декември.2022)-Неделно/Месечни дневен ред Организатор & Календар Книга,за

DEN 1024.08

Количина на стоки
Достапно

Следење на вашиот распоред за работа,личните активности и настани може да се чувствуваат барем малку хаотична без некое ниво на организација.2022 планер може да ви помогне да го надминете одолговлекувањето и да ви одговара!.ПРЕГЛЕД : Планот за јануари 2022-декември 2022, кој 12months на месечни и неделни страници за лесно академска година планирање.МЕСЕЧЕН : Секоја месечна шири содржи преглед на месец и белешки дел.Издржливи јазичиња dividers се долготрајни и се направи пристап до информации бриз.НЕДЕЛЕН : Неделен се шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор за детали за состаноци и да ги пратите на сите денови јасно со неделен приказ.ВКЛУЧЕНИ : Планирање Страници Флексибилни Покрие Месечните Јазичиња Брз Референтни Информации Годишен Преглед Празници Забелешка Страници Контакти Твин-жица Обврзувачки двострани Внатрешниот Џеб Празен Етикета.Едноставен и научни начин да живеат посреќен:Со овие корисни тетратки, можете да го планирате вашиот целиот распоред надвор пред време.Снимете ја вашата дневна рутина за да бидете организирани во текот на целиот ден долго.Покрие големина : 215*145mm Inner големина на страница : 208*142mm Cover материјал : PUInner страница материјал : 80g Daolin paper Format : A5 Number на листови : 178 листови / 356 pages Features : мека кожа-чувство кожа, водоотпорен СТП кожа, нежна рака чувствуваат, носат-отпорни, и нечистотија-отпорен; преносни пенкало вметнување позиција, интимни дизајн, лесно да се носат, не е лесно да се откажат пенкала; Gantt chart месечен план, разумни уредување на секој месец, детално планирање на важни планови ; Дневен план внатрешните страници, една страница на ден, дневен план внатрешните страници, може план за работа и студирање; задебелена Daolin хартија, пишување без проблеми и не е лесно да навлезат мастило.Ве молиме имајте во предвид : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.3. Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја проверите.4. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте не!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди