.

.

Eau De Dior Релаксирачки Од Страна На Christian Dior За Жените. Тоалетната Вода Спреј 6.8 Унци

Eau De Dior Релаксирачки Од Страна На Christian Dior За Жените. Тоалетната Вода Спреј 6.8 Унци

DEN 598.80

Количина на стоки
Достапно

Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Воведен во 2000 година. Мирис белешки : le jasmin, ванила, и бергамот, смирување и уникатен.Се препорачува употреба : се романтични.При примена на било мирис имајте предвид дека постојат неколку фактори кои можат да влијаат на природен мирис на вашата кожа и, за возврат, начинот на мирис, мириса на вас.На пример, вашето расположение, на ниво на стрес, возраст, телесна хемија, исхрана, и актуелен лекови може да сите измени ароми кои ги носат.Слично на тоа, фактор како што се сува или мрсна кожа, па дури и може да влијае врз износот на време мирис ќе трае по се применува.

Карактеристики на понудата

Слични понуди