.

.

Олаф Тргување Бебе Учење Стол Им Помогнам На Играчки За Деца Цртан Филм Троседот Бебе Учење Седиште Мека Креативни Бебе Поддршка Седишта Троседот Стол Деца Чаир

Олаф Тргување Бебе Учење Стол Им Помогнам На Играчки За Деца Цртан Филм Троседот Бебе Учење Седиште Мека Креативни Бебе Поддршка

DEN 1120.56

Количина на стоки
Достапно

Симпатична и креативни цртан филм животинско кадифен троседот седиште, 360° седиште мека заврши, независни бебе дете стол.Креветот е задебелена и се проширува за да се обезбеди цврста поддршка за babys назад и ефикасно да спречите превртување.Вграден-во памучна крпа може да се извади, и на троседот ткаенина може да се мијат без исчезнува, без губење на косата, и не-иритирачки ткаенина.Прекрасна форма, целосно полнење, не е лесно да пропадне, мазна сечење, прецизни шиење, не е лесно да се отвори темата, силни и издржливи.Високо-квалитетни материјали, не се лизга ткаенина на дното, пријатна дружба, babys првиот одгледување на троседот.Спецификација : Пополнување материјал : полиестер fiber Plush класификација : кристал супер soft Modeling категорија : животни modeling Configuration категорија : кадифен играчки под 14 Color : був, пчела, зајакот, желка, куче, bird Size : 50 * 50 * 20 cm/20*20*7.9 inches Process : шиење, топлина transfer Function : научете да се седне и да се play Applicable возраст : доенче (0-3 години)Пакет се Вклучени : 1 x Бебе седиште.

Карактеристики на понудата

Слични понуди