.

.

CaTaKu Мермер Перење Забавува, Апстрактен Мермерен Перење Кошница Голема Кутија за Складирање Водоотпорен Лесна за Носење за Семејниот Дом Перална, 12.6 x 11 x 22.7 Инчи

CaTaKu Мермер Перење Забавува, Апстрактен Мермерен Перење Кошница Голема Кутија за Складирање Водоотпорен Лесна за Носење за Семејниот

DEN 695.52

Количина на стоки
Достапно

Совршена Големина : 12.6 x 11 x 22.7 Инчи.Тоа е standaviable, и исто така foldaviable.Погоден за повеќето прилика, би можеле да се користат во перална, гардероба, маса и канцеларија за играчки, книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање, и така натаму.Висок Квалитет : Оксфорд ткаенина со водоотпорен ЈП обложување , лесни, но трајно и преносливо, стабилна и набивање на дното, количка за простор за заштеда на енергија.Голема Меморија : Голем капацитет 51 L.Тоа не само што може да ви помогне да се соберат и организирање на облека, но, исто така, продавница за играчки.Нашите перење кошница е супер пространа и голем капацитет, кој е совршен за семејна употреба.Мулти Функција : Тоа може да се користи за да се соберат играчки, кукли и приказна книги за Семејство; тоа може да се користи за да се одржи облека, чорапи и чевли; тоа дури и може да се користи како шопинг кеси.Уникатен Дизајн : Ова перење торба е направен од висок квалитет на алуминиум справи, со мека пена рачка, така што ќе може да го одржи удобно и лесно.Прилично печатење шема, персонализација, посебен дизајн и високо квалитетно печатење технологија се направи вашиот перење Забавува уникатен.Spcification Димензија : 12.6 x 11 x 22.7 во / 32 x 28 x 57.5 cm.Надворешноста печати, на дното и внатрешни работи се сите црни.Оксфорд ткаенина со водоотпорен ЈП обложување.Погодна Прилика Главно работат во перална дневна соба, трпезарија, спална соба, playroom, детски соби за играчки, книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање, и така натаму.Тоа може да декорирате вашиот дом кога ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/валентин/ св. патрик/велигден, и др.Функцијата Тоа е standaviable, и исто така foldaviable.Тоа може да се користи за да се соберат играчки, кукли и приказна книги за Семејство; тоа може да се користи за да се одржи облека, чорапи и чевли; тоа дури и може да се користи како шопинг кеси.Тоа ќе го направи вашиот дом уредно, донесе јасна и удобно за вас.Постојат повеќе ја користи за да се истражуваат.Уникатен Дизајн на Оваа перење торба е направен од висок квалитет на алуминиум справи, со мека пена рачка, така што ќе може да го одржи удобно и лесно.Професионални персоналните DIY печатење дизајн, прилагодена персоналните случаен колокација, погоден за различни прилики.Внимание За практичноста на логистика и транспорт, тоа ќе биде укината и испраќаат може да ви добива имаат набори и малку мирис е можеби кога треба само да го примат, како тоа само свежи надвор од фабриката, поставени за 3-5 часа, набори и мирис ќе исчезне, ве молиме остатокот увери купи!Нашите прекрасни Ca Ta Ku акцент Перење Забавува ќе додава елегантен да сите внатрешни амбиент.

Карактеристики на понудата

Слични понуди