.

.

LiiYii Деца Девојки Racer Назад Во Резервоарот На Врвот Писмо Печатени Хип-Хоп, Џез Танц Култури Блузи Атлетски Спортски Градник

LiiYii Деца Девојки Racer Назад Во Резервоарот На Врвот Писмо Печатени Хип-Хоп, Џез Танц Култури Блузи Атлетски Спортски Градник

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.Сечење на врвот е изработен од полиестер, памук и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Без ракави, околу врат, пред печатени со сјајна букви" ТАНЦ", racer назад.Пот-абсорбента материјал, удобен за носење.Модерен сечење на врвот на вашата девојка.Совршен за тренингот, танц класа, сценски перформанси, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Спортски Градник Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер, Памук, Spandex Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Градите-|-Должина -4|-4-|-22.0"/56cm-|9.0"/23cm -6|-6-|-23.0"/58cm-|9.0"/24cm -8|-8-|-24.5"/62cm-|-10.0"/25cm -10-|-10|-26.0"/66cm-|-10.0"/26cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди