.

.

GT Стил GT0259X Карбонски Влакна Светлата Маска

GT Стил GT0259X Карбонски Влакна Светлата Маска

DEN 2123.04

Количина на стоки
Достапно

Не-вежба за инсталација.Вклучува хардвер и инструкции.Додава аеродинамичен стил на возилото.Карактеристики сопствен дизајн.Без загуба на светлата luminescence.GT Стил на Карбонски Влакна Светлата Покрие додава аеродинамичен стил и ги подобрува сите круг изглед на возилото.Тоа ги вклучува сите инсталација на хардвер и инструкции, кои се потребни за време на инсталацијата.Оваа маска го отстранува било каква загуба на светлината luminescence и доаѓа со не-вежба за инсталација.

Карактеристики на понудата

Слични понуди