.

.

Smart Камин Вметнете 48 Инчи 120 см Црна Далечински WiFi Контрола Google Дома 12.5 L Био Етанол Режач

Smart Камин Вметнете 48 Инчи 120 см Црна Далечински WiFi Контрола Google Дома 12.5 L Био Етанол Режач

DEN 844.80

Количина на стоки
Достапно

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Увезени. [6-9 ЧАСА ГОРЕЊЕ ВРЕМЕ ]пред секоја refilling , добро за трошење вечера време или на една партија [#304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК] - Долго време се употребуваат, и лесно да се чисти .Совршен за внатрешна употреба. [Google насловна & Алекса компатибилен ] поврзете со goole дома или алекса да се направи тоа гласот от. [Smart WIFI Контрола ] преземете стан од apple store или google play, поврзете се со домашната wifi еднаш, ние сме лесно да го користите како сите други електронски уреди. [ВИСТИНСКИ ПЛАМЕН] - Уживајте во средината на вистински оган без непријатноста на топење на восокот, чад, soot, и пепел. [БИО ЕТАНОЛ VENTLESS КАМИН] - Поткрепен со без чад, мирис,чиста горење Био Етанол (не се вклучени),оваа ventless вистински пламен каминот не бара оџак, и е одличен декоративен,функционално парче за секоја соба од куќата. [5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА] - Овој производ доаѓа заедно со 35ars гаранција услуги на клиентите - Ако најде било каков проблем на нашите производи,контактирајте со нас,ние ќе одговор во 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди