.

.

4 во 1 Затворен Игра Опрема за Деца, Montessori Качување Триаголник + Дрвени Лак + Слајд Одбор + Игралиште Нето, Деца Отворено Playset, на Возраст од 6 Месеци до 7 Години

4 во 1 Затворен Игра Опрема за Деца, Montessori Качување Триаголник + Дрвени Лак + Слајд Одбор + Игралиште Нето, Деца Отворено Playset,

DEN 4559.76

Количина на стоки
Достапно

⭐Голема самостојно насочена деца качување играчка.Овој деца игралиште вклучува искачување триаголник, дрвени лак, 2 во 1 качување одбор (деца слајд & рампата ), и качување нето кои им помагаат на децата да се развијат и да се подобрат моторни вештини.Погоден за деца на возраст од 6 месеци до 7 години. ⭐Погодно за конфигурација.Затворен игралиште за години е составена од четири дела и можете да го трампа и излезе со нови комбинации.Секое парче е алпинист на своето и е лесно да се соберат и да ги преземат, освен повторно.Триаголник скала има 5 заклучување позиции и качување лак може да се користи како рокер. ⭐Природно и безбедно материјали : Montessori качување во собата е направен од 100% високо-квалитетни дабови дрва и иверица, без користење на било хемикалии.Површината на дрвени 4 во 1 отворен / затворен playset е покриен со природни лен, масло и восок. ⭐Употреба Деца Игралиште и Внатрешна и Надворешна.Лен, масло и восок заштита на производи од надворешни влијанија, така што тие, исто така може да се користи на отворено.Искачувањето структура не е покриена со вештачки бои.Боја на природна дрво одговара на секој внатрешен и надворешен дизајн.Montessori качување играчки (качување триаголник деца, дрвени лак, деца слајд и игралиште скалилата) ќе биде совршен стимулација за надвор од игра. ⭐Одлична обука уред : деца качување играчки внатрешна/надворешна има Montessori качување структура и Goodevas Деца Салата помага да се развие мускулите, баланс контрола, и да се зголеми бебето е храброст.Поставени се 4 во 1 вклучува : Ttiangle Скала, Дрвени Лак, Качување Нето и Деца Слајд.Погоден за деца почнувајќи од 1 до 7 години.

Карактеристики на понудата

Слични понуди