.

.

Pac Печат 5/8 Пумпа Вратило Печат

Pac Печат 5/8 Пумпа Вратило Печат

DEN 207.60

Количина на стоки
Достапно

Цена За : Секоја Печат Тип : 68 Номинална Работната Должина (Во.) : 0.615 Стандард Индустрија Печат Број : РС 1000 SS Седиште Дебелина : 0.406" За Акции Број : 1 P701, 1 P702, 1 P800, 1 P801, 1 P802, 1 P803, 2 P391, 2 P392 и Unassembled 1 P947, 1 P948, 1 P949, 2 P393, 2 P394 Седиште Понесе : 1.250" Печат Материјал : - Предмет : Пумпа Вратило Печат Вратило Големина (Во.) : 5/8 Печат Понесе (Во.) : 7/16 Материјал Содржина Код : BMFJF.Земја на Потекло (предмет на промена) : Мексико. 'Механички Пумпа Печат Тип 68 без Пролет Retainer, 5/8 инчи Вратило Големина, Buna Еластомер, Моделирана Пластична Печат Прстен, од не' Рѓосувачки Челик Школка, Керамички Седиштето '.

Карактеристики на понудата

Слични понуди