.

.

600ml Нерѓосувачки Челик Спортски Шише за Вода - Синиот Кит И Морска Желка 20oz Двојно Ѕидови Вакуум Изолирани Шише за Вода со Слама за Надворешна Активност

600ml Нерѓосувачки Челик Спортски Шише за Вода - Синиот Кит И Морска Желка 20oz Двојно Ѕидови Вакуум Изолирани Шише за Вода со Слама

DEN 242.40

Количина на стоки
Достапно

【Здравствена безбедност И Еко Пријателски】Направен од 100% не-токсични BPA-free пластика не додадете соја сос, супа и други течности што содржат алкални и кисели компоненти за да се избегне отпорност на купот. 6. Кога чистење, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење агенти. 7. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме повторно да се кандидира и да се исчисти тоа како е можно поскоро за да се избегне влошување на внатрешен резервоар. 8. Не ги користат за други цели освен ладно и топлина зачувување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди