.

.

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B4RS2 Був

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B4RS2 Був

DEN 1532.16

Количина на стоки
Достапно

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B4 RS2 Був.Големина : Уво Пад : Години : 11x16mm (0.43" x 0.63"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 100 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B4 RS2 Був.

Карактеристики на понудата

Слични понуди