.

.

Балтимор Oriole Акварел Североисточниот Птица Бебе Лигавче

Балтимор Oriole Акварел Североисточниот Птица Бебе Лигавче

DEN 1749.60

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Кука и Јамка затворање.ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : Фати оние drips, drabs, и dribbles во стил.Ние сите знаеме дека бебињата можат да бидат неуредна кога станува збор за храна, и ова лигавче делува како штит во храбри напори да се задржи вашето бебе чисти.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Оваа премија лигавче е направена од 100% памук сплетам во бледо сина боја.Тоа сведочи удобен кука и јамка назад затворање и доаѓа со вклучени дизајн во предниот дел.Машина за миење, собори сува.Од СУШТИНСКО значење БЕБЕ ОПРЕМА : совршен подарок за нова родители или активно дете во вашиот живот, нашите високо квалитетни бебе лигавче е идеален за патување, викенд посета кај баба куќа, или за едноставно одржување на бебето чисти.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Бебе се врати (и пред) со овие бебе bibs од Графика и многу Повеќе!Ние сите знаеме дека бебињата можат да бидат неуредна кога станува збор за храна, и ова лигавче делува како штит во храбри напори да се задржи вашето бебе чисти.Оваа лигавче карактеристики на дизајнот прикажани, и е достапен во различни бои.Со толку многу опции да изберете од, овој лигавче е неопходен елемент за родителите и за бебиња насекаде!За Дизајнот : Земете лет со овој акварел дизајн на Балтимор Oriole!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди