.

.

ARB Тиково и Специјалитети ACC584 Фиџи Када Седиште Caddy-5 Slats, Дрво

ARB Тиково и Специјалитети ACC584 Фиџи Када Седиште Caddy-5 Slats, Дрво

DEN 1720.80

Количина на стоки
Достапно

Оценка "А" Плантажа Тиково.Солидни природни одделение на плантажа тиково, високо отпорни на влажни.Нема потреба да се применуваат масло - чистење само повремено за да се отстрани нечистотијата. 100 Percent природни.Нема Собрание потребно - подготвена за употреба.Подгответе се за убав долго се впие во када!На Фиџи када седиште/caddy од ARB Тиково е вашиот совршен одмор придружник.Без разлика дали сакате чаша вино или една чаша вода, книга или i Pad, темјан или миризливи свеќи, ова caddy држи до 400 кг.Тоа е, исто така, удобно седиште додека туширање.Димензии (L x W x H) : 88 x 15 x 3 cm / 34.75 x 6 x 1.25 in Weight : 2.5 Kg / 5.5 Lb All на ARB Тиково & Специјалитети производи се Направени со користење на тиково извори од одговорно успеа Индонезиски насади Конечно направена со користење само на природни одделение квалитет тиково се Изедначи со кружни рабови, никогаш не splinter со текот на времето со 100% природни, хемиско-бесплатно Добри за вашата кожа и отпорни на влажни Еко-пријателски, ниска одржување, само треба да се изрибан да се отстрани нечистотијата Целосно собрани, против пролизгување и дизајнирани да траат цел живот Погоден за затворен простор, на отворено и во влажни средини За станбени или комерцијални апликации Заштитени со 5-годишна гаранција против warping и напукнување Направена од цврсто дрво, направена со користење на mortice и tenon зглобовите Идеален за употреба во туш, пареа соба, бања и сауна Отпорен на дожд и snow DO НЕ се ПРИМЕНУВААТ/УПОТРЕБА на МАСЛО.

Карактеристики на понудата

Слични понуди