.

.

2 Парчиња Работи Капа со Копчиња Прилагодливи Sweatband Bouffant Капи Унисекс Вратоврска Назад Капи Морето на Плажа Желка

2 Парчиња Работи Капа со Копчиња Прилагодливи Sweatband Bouffant Капи Унисекс Вратоврска Назад Капи Морето на Плажа Желка

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Увезени.Прилагодливи затворање.Машина За Миење.Премиум Материјал : високо квалитетен полиестер ткаенини и памук sweatband, лесна, мека удобно дише.Брзо сува, пријателски за долго време работат во текот на летото.Надгради Дизајн со Копчето : Bouffant капи со копчето околу уво страна која може да се избегне ремени за страни за да се направи вашите уши му наштети или да се брчки на лицето.Со еластична бенд на грб можете да го поставите во коса лесно, работната шапка ќе не направи да се чувствуваат никаква нелагодност, дури и тоа е затегнати.Sweatband Дизајн : секоја копче работи шапка доаѓа со sweatband внатрешноста на челото, кои лесно апсорбираат потта од челото, дише и може да ги покрие сите вашата коса додека престојуваат удобно, ќе биде-мора да има и алатка е потребно кога ќе се работат долги часови или во жешките летни.Прилагодливи и Еластична : овие bouffant капи доаѓаат со еластична бенд и вратоврска назад дизајн, лесно може да се прилагоди на ремени да одговара удобно, една големина е погоден за повеќето фризури и главата видови.Широко се Користи во Нашиот Секојдневен Живот : Таа е погодна за здравствена заштита, работа, двор работа, сликарство, дограма, лицето за нега, готвење и повеќе.Можете да го добиете најдоброто работење на државата со тоа.Тоа е повеќето класични авто-вратоврска назад капа наменета за секојдневниот живот.Оваа работна капа е идеален производ за сите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МОДА И УДОБНО.ТИ Е ГАЈЛЕ ЗА ДРУГИТЕ, НИЕ СЕ ГРИЖИМЕ ВАС.Стилски Работи Cap Say збогум на традиционалните грди работи капа, тука нашиот нов bouffant капа ви нуди свежа.Стилски шапка со кул шема, живописни бои, овој работен капа додадете повеќе бои за да досадна живот.Совршена замена за традиционалните грди работи капа.Една големина одговара на повеќето луѓе е главата-големина, совршен за жени, мажи, девојки, момчиња.Широко се користи во убавината спа, фитнес, готвач, лицето се грижи, насловна заштита и други бизнис.Карактеристики-Дише Полиестер и Пот-абсорбента Памук Material Premium полиестер материјал направи капа се дише, трајни, удобно.-Лесно Wash Easy се мијат и брзо се исуши, пријателски за долго време работат во текот на летото.Машина за миење, исто така, може да биде рака перат со студена вода и благ детергент.-Ажуриран Дизајн за Добро Прилагодување.Одлична еластичен завој на грб за прилагодување.Уникатен Дизајн-Надградена дизајн со копчето околу уво страна која може да се избегне ремени за страни за да се направи вашите уши боли.-Удобно sweatband да ги апсорбира сите потење кога ќе се носи капа и може да се задржи на чело чисти во текот на работното.-Со одлична еластичен завој на грб за да се прилагоди на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените.-На ажурирани дизајн со копче и удобноста sweatband се направи оваа работа шапка стане еден од најдобрите избор за вас.Ако сте во потрага за совршен работи шапка, ние може да се обезбеди за вас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди