.

.

Howies Хокеј Лента Шише за Вода и дух пакостник Превозникот Црна со 6 1 Литар Шишиња

Howies Хокеј Лента Шише за Вода и дух пакостник Превозникот Црна со 6 1 Литар Шишиња

DEN 210.24

Количина на стоки
Достапно

Кога тренерот повикува да се пополни шишиња ќе бидат благодарни за Howies Хокеј Шише за Вода Превозникот.Тоа може да се одржи до 8 - 1 литар вода во шишиња, или тоа може да се сместат десет хокеј пакови и шест шишиња.Howies 1 Литар хокеј шишиња со вода се 100% BPA Free, Тие се направени од мека squeezable пластика и трајни гума топ дека се залага за злоупотреба дека тие секако ќе ја преземе клупата.Вклучува превозникот и 6 шишиња.пакови не се вклучени.Не постои ништо clumsier од жонглирање 6 полн со вода во шишиња од шкафче соба на клупата.Кога тренерот повикува да се пополни шишиња ќе бидат благодарни за Howies Хокеј Шише за Вода Превозникот.Тоа може да се одржи до 8 - 1 литар вода во шишиња, или тоа може да се сместат десет хокеј пакови и шест шишиња.Howies 1 Литар хокеј шишиња со вода се 100% BPA Free.Тие се направени од мека squeezable пластика и трајни гума топ дека се залага за злоупотреба дека тие секако ќе ја преземе клупата.Се повлече врвот за лесно келеш.Овој пакет вклучува 1 превозникот и 6 шишиња.

Карактеристики на понудата

Слични понуди