.

.

200pcs Вртливата Snap Кука со Keychain Прстени Set - 50pcs Hummer Затворач Keychain, 50pcs Keyrings со Синџир, 50pcs Скок Прстени и 50pcs Завртка Око Игли - Наливно Keychain Изработка на Материјали за За?

200pcs Вртливата Snap Кука со Keychain Прстени Set - 50pcs Hummer Затворач Keychain, 50pcs Keyrings со Синџир, 50pcs Скок Прстени

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Зошто да Изберат Тоа : Keychain додатоци најголемиот дел содржи четири делови, не е само лесен за носење, но исто така лесно да се отстрани, може да ги исполни повеќето од вашите рачно изработени потреби.Keychain клипови за занаети има комплетна 360-степен ротација на дизајнот, што го прави лесен за употреба, и тоа е добро stitched па вие не мора да се грижите за губење на вашиот копчињата.Она што Е составена од : Сите зглобот куки со клучните прстени се составени од цврсти железо легури, со nickle позлатен на површината, што ги прави отпорни на ' рѓа и корозија.И сребро и мазна површина го прави да изгледа стилски и убави, погодна за многу DIY занаети.Како Широк е Апликации : Keychain кука сет е широко се користат во нашиот живот, како што виси копчиња, изработка на накит, keychains, или други DIY занаети, и вие исто така може да го користите за изработка на pendant за телефон, торба, куче плочките со имиња и чанта.Ќе имаат слобода да се меша на четири делови и изберете што да се однесуваат на различни проекти според вашите вистински потреби.Она што Е во Пакет : пакетот содржи 50pcs keychain clasps рефус, 50pcs копче синџири прстени за полнење, 50pcs скок прстени и 50pcs завртка око иглички.На keychain клип куките се 1.38 инчен/35mm во должина.Клучните прстени за keychains се 1 инчен/25мм во ширина, синџирот е должината е 1 инчен/25мм и завртка око иглички се 0.39 инчи/10мм во должина.Она што го Ветувам : Доколку постои било каков проблем во врска со нашата голема hummer затворач keychain и keychain завртка, ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да се реши ова прашање за вас и да одговори во рок од 24 часа.Ние ќе бидеме посветени да ви обезбеди со совршен по-продажбата на услугата.Keychain одлуки комплет се состои од цврсти железо легури, со nickle позлатен на површината, што го прави отпорен на ' рѓа и корозија, компактен и лесен.И може да се меша на четири делови и изберете што да се однесуваат на различни проекти според вашите вистински потреби.

Карактеристики на понудата

Слични понуди