.

.

Lisle 20700 Серпентина-на Приклучокот Искра Тестер

Lisle 20700 Серпентина-на Приклучокот Искра Тестер

DEN 383.04

Количина на стоки
Достапно

Пакет Димензии : 1.27 cms (L) x 1.524 cms (W) x 1.27 cms (H).Тип На Производ : Искра Приклучокот.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Обезбедува Лесен Начин да се Провери Системи за Палење со Серпентина-На Приклучоци.Апликации Вклучуваат Ford, Chrysler, Мицубиши, Нисан и Повеќе.На индуктивен тест не може да се врши, бидејќи не постојат plug жици.Круг knob обезбедува лесно јазот прилагодување и 12" заштитно јаже доаѓа со заштитените клип.

Карактеристики на понудата

Слични понуди