.

.

Jorsnovs Девојки Слатка 16 Роденден Принцезата Круни Tiaras CZ Свадба Булчински Headpieces на Коса и Накит

Jorsnovs Девојки Слатка 16 Роденден Принцезата Круни Tiaras CZ Свадба Булчински Headpieces на Коса и Накит

DEN 1677.60

Количина на стоки
Достапно

♛ Кристал Материјал : Висок квалитет на целосно 5 A ниво Кубни циркони, има дијамант изглед и цврста текстура, широко се користи како замена за дијаманти. ♛ Рамка Димензија Бришење со мека крпа кога е потребно.Материјал : Кубни циркониум и Платина-обложено мека бакар.Димензии : Дијаметар : 16.6 см, Висина : 7cm.Безбедност : Pin циклуси на секој крај од тиара за дополнителна безбедност.Можете да користите боби иглички или лента за да се обезбеди тиара за да бидете сигурни дека тиара остана во вашата глава цел ден заедно.Карактеристики : Кубни циркони има дијамант изглед и тешко текстура, Платина-обложено мека бакар е подобро од легури, многу сјајна и светла, не е лесно да исчезнат.Мулти Culori Достапни : Сребро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди