.

.

JUSTJUNFEN Кујна Тапа Smart Sensor Нерѓосувачки Челик Не-Контакт Smart Индукција Допрете Допрете Контрола Потоне Допрете Кујна Бања Сензор Допрете Тапа Прилог

JUSTJUNFEN Кујна Тапа Smart Sensor Нерѓосувачки Челик Не-Контакт Smart Индукција Допрете Допрете Контрола Потоне Допрете Кујна Бања

DEN 2196.00

Количина на стоки
Достапно

Инсталацијата е едноставна и брза.Лесно можете да го инсталирате сами.Лесен и флексибилен, зачувај вашето време.Може да се инсталира на кујната чешми, потоне чешми, бања чешми, итн.Не-контактирајте со тапа адаптер врти заедничка кујна тапа во интелигентно автоматско прилагодување сензор за движење тапа. 0.1 s брзо индукција, паметен и удобен, нема потреба да се допре тапа.Интегрирани проток канал throttling дизајн може брзо да одговорат на вода префрлување,.На славина сензор адаптер е опремена со прибор и клучеви, без дополнителни средства се потребни, а тоа е многу лесен за инсталација и употреба.Одличен квалитет и user-friendly дизајн направи вашата кујна работат поефикасно и удобен.Спецификација : Материјал : ABSSize : 72*44.6 mm/2.83*1.76"Боја : silver Suitable тапа млазницата : M24 надворешни нишка и M22 внатрешната нишка тапа nozzle Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 X Сензор Тапа.

Карактеристики на понудата

Material:
ABS
Size:
72*44.6mm/2.83*1.76
Color:
silver
Suitable faucet nozzle:
M24 external thread and M22 internal thread faucet nozzle
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement. :
1 X Sensor Faucet :

Слични понуди