.

.

XCYY Флексибилни Воздух Дуктус Црево Digitizer Собранието LCD Дисплеј на Допир Digitizer Мобилен Телефон LCD Екрани Одговара за Samsung (Големина : S8)

XCYY Флексибилни Воздух Дуктус Црево Digitizer Собранието LCD Дисплеј на Допир Digitizer Мобилен Телефон LCD Екрани Одговара за Samsung

DEN 7704.00

Количина на стоки
Достапно

Одлична Замена : за Да го замени на погрешни & дефект LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието.Како што на екранот доза не одговори правилно, екранот проблеми, нарушување пиксели, испукана LCD екрани, погрешна боја прашања и стари & мртвите LCD.Белешки : Што треба да се пренесе home копчето со сензор за отпечатоци,пред камера, слушалка за уво и сребро метална плоча од вашиот стар телефон.Целосно да се заштити вашиот мобилен телефон,прозорец, да ги задржи вашиот мобилен телефон прозорецот изгледа новиот цело време.Ова е одлична замена за вашиот скршен, расипан, напукнато или мртов pixeled екран на допир!.Сакате да го замените со себе.Нема проблем, сите потребни алатки се вклучени во пакетот.Поправка било LCD со оштетени или бел екран, мртви пиксели или низок квалитет на слики, и да го замени било оштетување или дефект допир на екранот, што ви дава несоодветна одговори.Секој екран беше тестиран, еден по еден со нашите одбор пред превозот да бидете сигурни дека тоа работи совршено на вашиот уред, нема почеток и мртвите област во LCD, И делови пакет со силна кутија, за да се избегне оштетување за време на превозот начин, ги зачувате вашите пари и време со купување на нашите дела.Добредојдовте во мојата продавница, вашата поддршка е мојот најголем motivationproduct информации : Приказ тип : OLEDTouch екран : капацитивни screen Number на бои : 16 милиони colors Resolution : 1280note : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-2 cm, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молам, прости ми, ви благодариме!3.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди