.

.

BAOBUM Лебди Полици Бања Полица Бања Хардвер 5-Парче Додаток Поставите Нерѓосувачки Ѕид Крпа Носителот Крпа Железнички Кука Тоалетна Хартија Носителот Тоалет Четка А

BAOBUM Лебди Полици Бања Полица Бања Хардвер 5-Парче Додаток Поставите Нерѓосувачки Ѕид Крпа Носителот Крпа Железнички Кука Тоалетна

DEN 1996.80

Количина на стоки
Достапно

Без алатки, нема дупки, нема дупки, само тргни исклучување капакот и да ја инсталирате лепак, кој го спречува било каква штета на постојана структура и е идеален за употреба на кујнски површини.Простор за Заштеда на енергија Организатор : единствена мулти-функција за складирање дизајн држи вашата бања организиран и чисти, и се идеални за повеќе крпи.Простор за Заштеда на енергија Организатор : единствена мулти-функција за складирање дизајн држи вашата бања организиран и чисти, и се идеални за повеќе крпи.Цврста конструкција : оваа бања хардвер собата е изработени од месинг, а не пластика, што гарантира издржливост и долговечност.По Продажба : Ако имате било какви прашања ве молиме e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодариме.

Карактеристики на понудата

Слични понуди