.

.

Dell Прецизност 5530 1920 X 1080 15.6 LCD Мобилни работна Станица со Intel Core i7-8850H Hexa-core 2.6 GHz, 16GB RAM, SSD 512GB

Dell Прецизност 5530 1920 X 1080 15.6 LCD Мобилни работна Станица со Intel Core i7-8850H Hexa-core 2.6 GHz, 16GB RAM, SSD 512GB

DEN 3095.52

Количина на стоки
Достапно

Земја На Потекло : Кина.Пакет Димензии : 8,89 См L X 33.274 Cm W X 49.022 См Х Тип На Производ : Лаптоп Компјутер.Објектот Пакет Тежина : 3.289 Килограми.Конструиран да excel.Дизајниран за да ги импресионираат.Dell најтенкиот, најлесниот и најмалите 15" Мобилен работна Станица е помоќен од кога било.Со подобрена графика, неверојатен дизајн и најдобри во класата на екранот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди