.

.

100pcs Сино-Ограничени Стакло Тест Цевки 2ML Колекција Сад НАС Бесплатен Превозот

100pcs Сино-Ограничени Стакло Тест Цевки 2ML Колекција Сад НАС Бесплатен Превозот

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Количина : Пакет содржи 100pcs.Капацитет : 2ml/pc.Материјал : објектот е направен од стакло.Широка Примена : Погоден за лабораторија, во болница да го користите.Совети : Испратени од сад, 2-7 дена за испорака, клиент сервис ќе одговори на пораки во рок од 24 часа.Ќе добиете 100pcs цевки во рок од 2-7 дена.Карактеристики : Материјал : Glass Cap Боја : Светло blue Filling волумен (ml) : 2 Qty / внатрешен пакет : 100.

Карактеристики на понудата

Слични понуди