.

.

Burco 5617B Патникот Страна Огледало Стакло w/ Слепа Точка за Фолксваген Голф, GTI

Burco 5617B Патникот Страна Огледало Стакло w/ Слепа Точка за Фолксваген Голф, GTI

DEN 673.20

Количина на стоки
Достапно

Ова стакло мерки 6 5/8 инчи дијагонално (Најдолго дијагонални димензии од врвот агол на спротивната долниот агол).Redi-Стап лепило влошки вклучени, нема потреба да купат дополнителни лепило.Вклучува слепа точка lasering во огледало е рефлективен слој.Направен во САД.Секој Burco автомобилската огледало замена е дизајниран за да биде точно одговара на вашиот постоечки огледало што значи дека ќе има иста големина, форма, се наведнувам и карактеристики.Burco замена огледало стакло е со врвен квалитет и ги доставува на изведбата, изгледот и јасност што ви е потребно за оптимално гледање.Не се решат за помалку!Сите Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е составен од висок квалитет стакло произведени во САД со користење на високо-крај CNC опрема која ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е доста лесно да се инсталира и огледало силуета и целосни инструкции се испечатени на задната страна на кутијата.Секој Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е точно одговара на вашиот постоечки огледало.Тоа значи дека ќе има иста големина, форма, се наведнувам и карактеристики како вашата оригинална фабрика ОЕМ mirrror.Одговара на следниве возила : 2015-2015 "Фолксваген" e-Голф Ограничен Edition2015-2015 "Фолксваген" e-Голф SEL Premium2015-2016 Година Фолксваген Голф Comfortline2015-2015 Фолксваген Голф Comfortline TDI2015-2016 година Фолксваген Голф Highline2015-2015 Фолксваген Голф Highline TDI2015-2015 Фолксваген Голф Започне Edition2015-2016 Година Фолксваген Голф S2015-2016 Година Фолксваген Голф SE2015-2016 година Фолксваген Голф SEL2015-2015 Фолксваген Голф TDI S2015-2015 Фолксваген Голф TDI SE2015-2015 Фолксваген Голф TDI SEL2015-2016 година Фолксваген Голф Trendline2015-2015 Фолксваген Голф Trendline TDI2016-2016 година Фолксваген Голф Base2015-2016 Година "Фолксваген" GTI Autobahn2015-2016 година "Фолксваген" GTI Base2015-2016 Година "Фолксваген" GTI S2015-2016 Година "Фолксваген" GTI SE2016-2016 година "Фолксваген" GTI Изведба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди