.

.

Tempercraft 22 оз Вакуум Изолирани Спорт Шише | Custom Ласерски Гравирани Options | Нерѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Широко Устата

Tempercraft 22 оз Вакуум Изолирани Спорт Шише | Custom Ласерски Гравирани Options | Нерѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Широко Устата

DEN 782.40

Количина на стоки
Достапно

ОБИЧАЈ ЛАСЕРСКО ГРАВИРАЊЕ – Изберете од многу уникатни дизајни и да додадете свој сопствен текст.Сите прилагодување е ласерски гравирани да им овозможи на не ' рѓосувачки челик за да се покаже преку боја во прав грб за траен, професионален изглед.Го прави голем дар!Не сакате прилагодување?Само изберете "празно" под опции за персонализација.ДВОЈНО ЅИДОВИ & ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ – Tempercraft шишиња, чувајте ги вашите омилени пијалаци ладни до 24 часа или топла до 6 часа.ЕДИНСТВЕН СПОРТ КАПАК – Tempercraft е спорт капак карактеристики сигурен пиење ергономија, течење-доказ завртка капа, и удобен широк јамка носат справи. 18/8 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК – Храна одделение, рѓа-доказ, без пот, и BPA-Free.ШИРОК УСТАТА – голема отворање обезбедува доволно простор за коцки мраз и овозможува брзо refilling и лесен за чистење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди