.

.

Фен за коса Удар Фен со Diffuser Четка Чешел Прилози Моќен AC Мотор за 3c Густа Коса Кадрава Жените Професионални Салон Најдобри Фен(Црна)

Фен за коса Удар Фен со Diffuser Четка Чешел Прилози Моќен AC Мотор за 3c Густа Коса Кадрава Жените Професионални Салон Најдобри

DEN 935.76

Количина на стоки
Достапно

????♀️Tik&co 1875 W ПРОФЕСИОНАЛНИ САЛОН ФЕН за КОСА : во Споредба со другите фенови за коса, со висока моќ на перформансите на 1875 W AC мотор е 50% побрзо отколку сува коса и е особено погодна за густа и долга коса. ????♀️НЕГАТИВНИ IONIC КОСА УДАР ФЕН СО DIFFUSER : Директни ЈОНСКА Технологија емитира негативни јони се да им помогне на професионална нега на коса, додека намалување на frizz, додавајќи сјај, обезбедување на свилен мазна податлив за коса прекрасни резултати. ????♀️ДАЛЕКУ ИНФРАЦРВЕНА Tik&co ФЕН за КОСА : Инфрацрвена топлина продира косата за повеќе забрзан сушење,греење коса од длабоко внатре,суши косата до 50% побрзи не-инфраред фенови.тоа е исто така познат за обезбедување на ослободување од мускулни болки и болки, и тоа може да помогне циркулацијата на крвта и намалување на губење на косата. ????♀️КВАЛИТЕТОТ ГАРАНТИРА ГУБЕЊЕ на УДАР ФЕН : ETL заверена и ALCI safty plug обезбеди секојдневна употреба безбедно ,1 Година Замена, 1 Година Гаранција Понудени од страна на SUNUNITEC!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди