.

.

Newmind Фитнес, Пилатес Отпор 30cm со Двојна Контрола Рачки за Тонирање и

Newmind Фитнес, Пилатес Отпор 30cm со Двојна Контрола Рачки за Тонирање и

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

* Погоден за оние кои сакаат да ги развијат мускулна сила, подобрување на телото свест, подобрување , рамнотежа и правилно држење на телото. * Традиционалните фитнес има подлога само од надворешната страна на .Оваа јога има перници од надвор и внатре на за повеќе балансирано и ефективно вежбање. * На пилатес е мала тежина и преносни погодно, се вклопува во вашиот багаж или да се носат на. * во облик на не - справи, со висока густина ЕВА&Челик материјал го прави рака се чувствуваат поудобно, не - и носат-отпорни. * Не - заштитна маска, се чувствува добро, не се отсечени рацете, не е лесно да се пробие и потрајни.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - -во облик на не - справи, со висока густина ЕВА&Челик материјал го прави рака се чувствуваат поудобно, не - и носат-отпорни. - Не - заштитна маска, се чувствува добро, не се отсечени рацете, не е лесно да се пробие и потрајни. Традиционалниот фитнес има подлога само од надворешната страна на .Оваа јога има перници од надвор и внатре на за повеќе балансирано и ефективно вежбање. - Погоден за оние кои сакаат да ги развијат мускулна сила, подобрување на телото свест, подобрување , рамнотежа и правилно држење на телото. - На пилатес е мала тежина и преносни погодно, се вклопува во вашиот багаж или да се носат на.Спецификација : - Материјал : ЕВА&Челик - Size : Внатре дијаметар : 30cm/11.81 инчен - Hight : 3.5 cm/1.37 инчен - Боја : Blue Package Вклучува : 1 Парче Јога Пилатес Забелешка : Поради разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.

Карактеристики на понудата

Слични понуди