.

.

ZEFS--ESD Мини Проектор за Филмови HD Мини Проектор TD90 Мајчин 1280 X 720P, ПРЕДВОДЕНА Android WiFi Проектор Видео Домашна Кино 3D Игра Паметни Филм Proyector (Боја : Android Верзија, Големина

ZEFS--ESD Мини Проектор за Филмови HD Мини Проектор TD90 Мајчин 1280 X 720P, ПРЕДВОДЕНА Android WiFi Проектор Видео Домашна Кино

DEN 2313.60

Количина на стоки
Достапно

Мајчин Резолуција 1280x720 P , Сооднос на Контрастот од 2000 : 1. Со повеќето напредни извор на светлина и мајчин 1280*720 резолуција,Можете да уживате во среќни моменти со вашето семејство и пријатели во секое време.Супер Осветленост 3200 Lumens светла слика што се овозможи повеќе енергична и остра слика. 1800-3800 Lumens.За различни средини Светла слика што се овозможи повеќе енергична и остра слика.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.TD90 Baisc Version TD90 Мулти-Екран Version TD90 Андроид Version Multimedia Систем,Без Android, Нема Wifi,Не BTKeystone +/- 40 Degree Zoom 75-100% Систем : Мулти-екран,Поддршка wirless sync екранот with Android/IOS Телефон, Кабелска sync дисплеј со IOS телефон,Ниту Андроид ,Ниту еден БТ .Клуч +/- 40 степен,зум 75-100% Систем : Android 6.0 OS - Поддршка на Google play продавница APK се инсталира Контакт со smart телефон : Да ,Поддршка контакт и Android Телефон - ПРОЦЕСОР : MSD6 A358 Cortex-A35 - графичкиот процесор : Мали-400 ПРАТЕНИК - Меморија : 1 G RAM меморија + 8 G ROM - WIFI : 2.4 G - BT : BT 4.1 Клуч +/- 40 степен,зум ниту еден Оптички parameters1) Brightness : 3200 Lumens,Врв Вредност Предмет : 1800 - 3800 Lumens2)Мајчин Резолуција : 1280x720 ,Max Поддршка Full HD 1920x 10803) Contrast ratio : 2000 : 14) се Фрли Сооднос : 1.4 : 15) Говорници : 4 Ohm ,5 W x1(СРС Звук Технологија)6) 3 D Функција : Поддршка црвена сина 3 D7) Сите Модел за Поддршка AC38)за Сите модели Клуч +/- 40 степен Проектор Фан Бучава Test A добро на вентилатор, топлина на системот обезбедува на повеќето основни гаранција за стабилност andlife на проекторот,па фан ќе произведе некои бучава, која е речиси иста asthe амбиенталниот шум! (Експериментални податоци, за повикување само) TD90 Android Верзија Вграден Андроид 6.0 OSYou може да користите android проектор посетете ја Интернет, види videoonline, ја играат играта, онлајн шопинг и така on Because на N-e-t-flix стан Граница проблем : 1) Android верзија не може да се користи тогаш-e-t-flix стан ,NX app2) Андроид и multiscreen не може да екран огледало на N-e-t-flix стан ,NX app TD90 Android верзија за поддршка на Miracast и Airbin Wireless Синхронизација на Екранот Ќе телефон за Големиот екран , можете да играте игри,да се види moveis,да пребарувате Производи( само за TD90 Android верзија и мулти-екран verison)Деликатна Design Exclusiv.

Карактеристики на понудата

Слични понуди