.

.

Пренапони Заштитен Уред, Surge Protector, Прекинувач Кутија, DIN Surge Protector со 2P Водич Железнички Монтажа, Куќа Пренапони Заштитен Уред Ниско-Напонски Куќа Arrester Уред за C и D Ни?

Пренапони Заштитен Уред, Surge Protector, Прекинувач Кутија, DIN Surge Protector со 2P Водич Железнички Монтажа, Куќа Пренапони Заштитен

DEN 842.40

Количина на стоки
Достапно

СТАНДАРД 36 MM ВОДИЧ ЖЕЛЕЗНИЧКИ Пренапони заштитен уред е Инсталација со стандардни 36 MM водич железнички и употреба со печатени прекинувач во дистрибуција кутија. 2 P ВОДИЧ ЖЕЛЕЗНИЧКИ ИНСТАЛАЦИЈА Оваа DIN surge protector усвојува 2 P водич железнички инсталација, инсталација е многу едноставна.БЕЗБЕДНО ЗА УПОТРЕБА школка на напонски бран arrester уредот е изработен од КОМПЈУТЕР f-несмасен retardant материјал, кој е безбеден за употреба, со добар квалитет и парична казна перформанси, заслужни вашиот избор.МОДУЛАРЕН ДИЗАЈН Surge Protector прифаќа модуларен дизајн, и неговата употреба и одржување се многу едноставни.СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ напон пренапони arrester уредот е направен од прецизни електронски компоненти, со подолг сервисен живот и повеќе стабилни перформанси, помагајќи им да ја завршат својата работа поефикасно.Спецификација : Материјал : PC пламен retardant школка Уз : 1000 V Тип : #1, 10/20 KA; #2, 20/40 KA(Изборен) Номинална испуштање струја : 10 KA(#1),20 KA(#2) Максимална испуштање струја : 20 KA(#1), 40 KA(#2) Инсталацијата на владата : 2 P Водич железнички монтажа Остаток напон по истовар напон :

Карактеристики на понудата

Слични понуди