.

.

APS IBDY3791 Сребро 6 Работи Одбор Страна Чекор (iBoard Трета Генерација, За Одбраната Dodge Ram меморија 1500/2500/3500 Crew Кабина, Алуминиум)

APS IBDY3791 Сребро 6 Работи Одбор Страна Чекор (iBoard Трета Генерација, За Одбраната Dodge Ram меморија 1500/2500/3500 Crew Кабина,

DEN 741.36

Количина на стоки
Достапно

Иновативни Патентиран i Board Дизајн Инспириран од i Phone Стил, Дава Единствен, Извонредна, Функционален Изглед на вашето Возило. 6 Инчен Широк Солидна Едно Парче Барови, Обезбедува Поширока од Стандардниот Комфорт Чекор Област.Косата Текстура Полиран 6061-T6 Авиони Алуминиумски Плочи, Највисок Стандард на ' Рѓа и Корозија.i Board Површината Покриена со Целосна Должина, Премиум Квалитет УВ Отпорни Не се Лизга Гумени Подлога.Вклучува И Патнички и Возачот Страна Одбори, Сите Монтажа Хардвер и DIY Настава.Се вклопува 2009-2017 Dodge Рам 1500 членови на Екипажот Кабината/ 2010-2017 Dodge Ram меморија 2500/3500/4500/5500 Crew Кабина - бидете сигурни да се провери компатибилноста со кликнување на "Видете сите возила овој производ се вклопува' линк.

Карактеристики на понудата

Слични понуди