.

.

DesignOvation Традиционален Фото Албуми, Има 300 4x6 Фотографии, Сет од 4, Темно Зелена

DesignOvation Традиционален Фото Албуми, Има 300 4x6 Фотографии, Сет од 4, Темно Зелена

DEN 1191.36

Количина на стоки
Достапно

Декоративни солидна боја традиционалните сет од 4 фото албуми да се организираат и да ги чува сите ваши фотографии.Сет од 4 фото албуми за дома или комерцијална употреба може да се одржи до 1,200 фотографии.Фото албуми секој држи до 300 4x6 фотографии со кодови пишување област на секоја страница.Фото безбедно и киселина слободни јасна слика џебови за хоризонтална 4x6 фото екранот.Маски се винил завиткани во традиционални класични солидна боја со златни акценти.Паметни телефони и таблети направи споделувањето и испраќање фотографии лесно, но тие се уште треба допрва да се споредат со седи до некој пријател или близок и paging (пејџер) преку албум на вашите спомени.Фото албуми ви овозможи физички да ги зачувувате и организирате вашите богатство фотографии на начин на кој никогаш не случајно се брише од страна на errant мозочен удар на едно копче.На тивко утро со испаруваат куп на кафе, можете да фотографирате албум надолу од вашата полица и седат во мирна reverie paging (пејџер) преку вашите стари пријатели и спомени.Печатење и складирање на вашите слики во албуми ќе ги чуваат безбедно, организирани, и се достапни за еден ден одново да го проживееме вашите омилени одмор, споделување на вашиот живот пресвртници, и го посрамоти вашите деца.Безбедно чување на вашите испечатени слики во овие киселина слободни и фото безбедно албуми.Овие фото албуми држи до 300 4x6 фотографии хоризонтално во јасна џебови.Овие фото книги се завиткани во традиционалните солидна боја винил покрива.Надворешните димензии на секој албум се 8.75 инчи, широк од 12.75 инчи висок преку 2 инчи длабоки.Овие албуми пристигне во пакување од 4 и се совршени за да ги зачувувате и организирате сите ваши фотографии.

Карактеристики на понудата

Слични понуди