.

.

Бајките Кадрава-П (Кадрава Коса Гел) Дневно Дете Стил Спреј Гел - За Кадрава Коса - Paraben Слободни, Сулфат Слободни, Глутен Слободни, Орев Слободно - 8oz

Бајките Кадрава-П (Кадрава Коса Гел) Дневно Дете Стил Спреј Гел - За Кадрава Коса - Paraben Слободни, Сулфат Слободни, Глутен Слободни,

DEN 1936.80

Количина на стоки
Достапно

Бајките Кадрава-П е лесен оставете-во коса гел за кадрава коса што ги држи кадрици жив и frizz слободни во текот на целиот ден.Оваа кадрава коса гел се добиени од природни состојки.Нежно чисти додека Алое негува и хидрира кадрава и брановидна коса!.Mururmuru путер moisturizes за трајна хидратација, frizz контрола и дефинирање на кадрици, што го прави одличен избор, како кадрава коса производ за деца.Кадрава-П деца кадрава коса производи за коса, производи за деца содржат природни quinoa и ориз амино киселини за да се помогне во дефинирањето кадрици и подобрување на управливост.Бајките Кадрава-П кадрава коса гел е paraben слободни, сулфат слободни, глутен слободни, орев слободни.Природни quinoa протеини и ориз амино киселини помогне да се зајакне и да го дефинирате кадрици и бранови.Авокадо путер, ја задржува влагата и ја зголемува еластичноста.Murumuru путер smoothes frizz, ја подобрува управливост и форми кадрици.Жив круша василиј мирис.Сулфат, paraben, phthalate-слободни.Од пченица, соја, млеко и орев-слободни.Тоа е она што бајки за Нега на Коса е за сите и ние сме толку горди да се креаторите на водечката линија на професионална нега на коса за деца – обезбедување на прифатлива, високо-квалитетни природни производи за семејствата.Ние сме посветени на обезбедување на највисок квалитет на производи.Нашите формули се ослободени од груби хемикалии, пестициди, отрови, paraben и сулфати.И со растечка загриженост во врска со децата алергии, ние сме сега млечни производи, глутен и орев-слободен премногу!Ве молиме проверете ги сите на нашето семејство пријателски производи. -Приказните За Нега На Коса Тим.

Карактеристики на понудата

Слични понуди