.

.

Lowrance TripleShot Skimmer Трансдуцерот за Кука Открие и HOOK2 Риба Finders

Lowrance TripleShot Skimmer Трансдуцерот за Кука Открие и HOOK2 Риба Finders

DEN 3596.40

Количина на стоки
Достапно

ОДГОВАРА : Lowrance Lowrance КУКА Открие и HOOK2 Triple Shot модели.ПОВЕЌЕ пати е ВИДЕНО : Triple Shot трансдуцерот ви дава Down Scan sonar (директно надолу), Side Scan sonar (до 300 " на секоја страна), и ВЕСЕЛ sonar (риба лак) ставови.ПОШИРОКАТА SONAR ПОКРИЕНОСТ : поширок sonar конус ви дава двојно покриеност на традиционалните риба finders.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : ЕДЕН трансдуцерот месеци до transom на вашиот брод.ВКЛУЧУВА : вградениот сензор на температура.Ќе покрие повеќе вода во помалку време и да се најде риба и структурата повеќе лесно со Triple Shot 3-во-1 sonar.На Triple Shot Skimmer Трансдуцерот карактеристики широк агол, Висока ВЕСЕЛ sonar со двојно sonar покривање на повеќето риби finders, плус Side Scan и Down Scan Слики, нуди погледи под и да се страни на вашиот брод.

Карактеристики на понудата

Слични понуди