.

.

Поместена Кристал Кристал Headband Барок Изјава Сомот Широк Hairbands Свадба Булчински Партија Headwear Hairband Коса Додатоци За Жени, Девојки (виножито)

Поместена Кристал Кристал Headband Барок Изјава Сомот Широк Hairbands Свадба Булчински Партија Headwear Hairband Коса Додатоци За

DEN 2229.60

Количина на стоки
Достапно

❤СОМОТ ПОМЕСТЕНА HEADBAND❤ : Додадете безвременски, принцезата-како се чувствуваат било изглед со оваа сезона-омилени Кристал Кристал поместена headband избрана рачно изработени Сомот со поместена внатрешни работи во текот на удобност одговара headband, заврши со рака пораби кристал разубавувањето.Шик додатоци за да amp до вашиот секојдневен стил или да обезбеди завршувањето допира до вашиот вечер облека. ❤УДОБНО ДА се НОСАТ❤ : широк Поместена hairbands се една од најкул додатоци ,Заврши на вашиот изглед со оваа блескава headband со поместена внатрешни работи со сомот украсени со рамки-сет кристали кристал.Мерка за 6.5 инчи висок и 5.1 инчи во ширина.Косата карики е голем еластичен за двете девојчиња и жени.Совршен за чист и модерен изглед. ❤НОВ МОДЕРЕН СТИЛ❤ : кадифе Поместена headbands се сите бес.Што се гледа на тоа беше се носи од страна на многу познати Модели, Ѕвезди и Интернет славна личност во модна ревија и ТВ. - Тоа е 2020 покаже стил, ние сме паднати во љубов со тренд премногу!. ❤ШИРОК АПЛИКАЦИИ❤ : Оваа мода headband е одлична партија headband headwear,bling bling за да добиете повеќе на око фаќање и комплименти, и голема за да одговараат на вашите дневни мода облека.Тоа не само што се грижи за вашата коса за да го заштити од ветрот, но исто така и да те направи шармантен. ❤100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА ❤ : Наша Барокна bejeweled headband страна .Брзо и 30-дневна гаранција за враќање на парите за која било причина, ако има било какви проблеми со купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговориме во рок од 24 деловни часа,Ние ви даде за враќање на Пари или Размена на Гаранција.Тоа ќе ни биде задоволство да ви даде прекрасно шопинг искуство. ❤За ZOLEAROPY❤ ZOLEAROPY се посвети на извори и продажба на уникатен и трендовски мода накит и додатоци, со еколошки материјали и експерт по завршувањето техники, имаме доверба да обезбеди клиенти висок квалитет на производи Со фер цени.Секое парче ZOLEAROPY се продаде е страна-проверуваат за квалитет и ние сме горди да се нуди 100% задоволството на клиентите гаранција.Тоа е секогаш добредојдена да контактирате со нас на секое прашање било кое време. ❤ Опис на производот❤ Забава и жив, овој Кристал Поместена Headband ќе биде вашиот нов главен hairband, многу популарна со жени и девојки,направена завршна обработка, исклучително изработка ќе ти биде повеќе елегантна и шармантна, целосно покажува вашите лични температура и чувство, да ви даде шармантна се погледне и да освои повеќе комплименти ,тоа е совршен обетки за секој ден. ❤ За Објектот Спецификација❤ ☛Материјал : Кадифе . ☛Боја : како на сликата покаже ☛Повод : ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Ангажмани, Годишнина, Роденден, Забава, Струка, Патуваат, Море, итн. ☛Пакетот Вклучува : 1 X headband. ❤Згрижување Совети за Накит❤ ✿ве Молиме да се избегне несреќа или судир. ✿Избегнувајте да го носи тоа кога потење многу, туш, спиење и слично. ✿Ве молиме избегне поврзеш со киселина и алкално, корозивни супстанции. ✿Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе се чисти вашиот jewelries исто така Можете да пребарувате или да кликнете на "ZOLEAROPY" да се види ја нашата целосна наплата на .Уживајте во вашата шопинг во ZOLEAROPY Продавница сега!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди