.

.

Рико Индустрии МАК Далас Каубојс Ласерски Гравирани Слика Рамка (4x6) Слика Прозорецот

Рико Индустрии МАК Далас Каубојс Ласерски Гравирани Слика Рамка (4x6) Слика Прозорецот

DEN 2112.00

Количина на стоки
Достапно

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Совршен за секој кој сака да прикаже специјална фотографии со вашите омилени тимови лого.РАЗНОВРСНА : Оваа рамка има виткање easel на грбот за tabletop екранот и закачалки за монтажа оваа рамка на ѕидот.ЕДИНСТВЕН ЛАСЕР ВРЕЖАНИ РАМКА : Оваа рамка е ласерски врежани во САД и се испишани со гордост да испорача квалитет на секој објект.МАТЕРИЈАЛ : Оваа рамка е направен на вегетаријанската кожа и има ултра-велур заврши кои ги носи остар сјај на рамката.Тоа е stitched и има easel на грбот.ТИМОТ ГОРДОСТ - Ова 4x6 тим рамка е одличен подарок за било кој љубител на спортот да ги споделат спомени и го покажуваат нивниот омилен тим е гордост.Ласерски Гравирани Слика Рамка (4"x6") Слика Прозорецот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди