.

.

Провира Умре 2 ПАРЧИЊА 9SiCr Направени Умира М1/М1.2/М1.4/М1.5/М 16/М1.7/М1.8/М2.0/М2.2/М2.3/М2.5/М2.6/M3.0 За Метал Workpieces Провира Алатка (Навој Дијаметар : M1)

Провира Умре 2 ПАРЧИЊА 9SiCr Направени Умира М1/М1.2/М1.4/М1.5/М 16/М1.7/М1.8/М2.0/М2.2/М2.3/М2.5/М2.6/M3.0 За Метал Workpieces Провира

DEN 732.48

Количина на стоки
Достапно

Висока цврстина и издржливи.Погоден за мувла обработка.Усвојува high speed челик со поголема цврстина, потрајни, висока точност.Број на модел : НЕГО-TDM2 OD16. ПРЕДМЕТ : Метрички провира умре.Корисно за мувла обработка челик, од леано железо, бакар, алуминиум, цинк и др.(не се погодни за нерѓосувачки челик)Карактеристики на Производот : висок квалитет Тешко легиран челик 9 Si Cr направени метрички прирачник провира круг умира.Карактеристики : Материјал : 9 Si Cr Specifications : М1 -M7100% квалитет и Сосема нов.Висока цврстина и durable Die може да биде инсталиран во УМРЕ клуч за користење на прирачник за обработка на теми.Пакет се Вклучени : 2 парчиња метрички провира умира.

Карактеристики на понудата

Слични понуди